Dookoła Alp 1995 Japonia 1996 Dookoła Polski 1997 Madagaskar 1998 Wielki Kanion 1999 Kuba 2001 Meksyk, Belize, Gwatemala 2005 Sri Lanka 2006 Krym, Mołdawia, Rumunia 2008 Korsyka i Sardynia 2009 2021 2022 2023 Sorry, your browser does not support inline SVG.
Luty 2009
22.02.
Udostępniamy opcję zapisania się do newsletera i zostawienia wpisu w Księdze Gości, do czego serdecznie zapraszamy. Zapisując się do newslettera możesz wybrać opcję jaka Cię interesuje, np. wyprawy. Wtedy dostaniesz newslettera zawierającego tylko informacje o zmianach w opisach wypraw czy nowych wyprawach.

13.02.
Wrzuciliśmy w końcu pełne tłumaczenie tekstu z ostatniej wyprawy.

6.02.
W Gimnazjum w Budzyniu (http://gimpw.neostrada.pl/) wygłosiliśmy prelekcję na temat naszych wypraw. Zostaliśmy zaproszeni przez młodzież w ramach projektu "Śmiało przez świat". Postanowiliśmy wziąć w tym udział. Bardzo cieszyliśmy się ze spotkania z ponad setką młodych ludzi, którzy byli żywo zainteresowani tematem.
Duże zainteresowanie wzbudził rower poziomy HP Velotechnik StreetMachine jaki zaprezentowaliśmy na koniec prelekcji. Pokazaliśmy go w wersji zapakowanej na dużą wyprawę. Trójka odważnych spróbowała jazdy na tym rowerze. Duży pozytyw dla budzyńskiej szkoły za atmosferę.

2.02.
Nie ustają też prace nad tłumaczeniem naszych stron na język angielski. Częściowo udało nam się już wrzucić tłumaczenie ostatniej wyprawy, ale ciągle brakuje czasu by to dokończyć.

1.02.
Cały czas nasza strona jest dopracowywana. Pracujemy obecnie nad dodaniem Księgi Gości, tak abyście mogli podzielić się z nami Waszymi opiniami na temat naszych stron. Będzie też opcja zamówienia newslettera z możliwością wyboru jakie tematy Was interesują - czyli jeśli wybierzecie opcję "wyprawy" to wtedy newsletter przyjdzie tylko z informacjami o nowych lub zmienionych stronach dotyczących wypraw.